Інтернет провайдер Інтернет технології — це провідний оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Ми надаємо послуги доступу до Інтернету і TV через мережу Інтернет. Інтернет технології пропонує своїм клієнтам надзвичайно зручні та вигідні послуги «2-в-1» — одночасного підключення до Інтернету на високій швидкості до 1 Гбіт/с і перегляду усіх доступних каналів що пропонують Контент провайдери восокої якості, що транслюються через мережу Інтернет, це понад 130 телеканалів з них більш 30 в HD якості.

 

Надаючи послуги на ринку телекомунікаційних послуг Києва з 2003р., компанія Інтернет технології має репутацію надійного та перспективного провайдера якому довіряють. Ми гарантуємо своїм клієнтам незмінно високу якість і найсучаснійші інноваційно - технологічні рішення.

 

Гарантована стабільність мережі 99,98% роботи мережі Інтернет технології забезпечується фінансуванням в нове обладнання та розгалужено побудовою зовнішніх UPLINK каналів компанії. Ми співпрацюємо з провідними міжнародними операторами, на 100% резервуючи свої зовнішні канали, загальна пропускна спроможність яких є  20 Гбіт/с.

 

Постійне вдосконалення якості сервісу і особлива увага до кожного клієнта - основи успіху нашого провайдера. Наша гордість - численні абоненти, що віддають перевагу послугам Інтернет технології на протязі більше 10 років.

 

Оцініть надійність і якість послуг Інтернет технології на практиці. Обирайте більше можливостей - без великих витрат!